--info@posel.com.tr
--www.posel.com.tr


POSEL Ltd. Şti. 1994 yılında CAM ELYAF TAKVİYELİ POLYESTER HAMURU üretmek üzere kurulmuştur.

İlk önceleri cam elyaf takviyeli polyester hamuru kapasitesi 750 kg/gün olup kısa sürede kapasitesini 5000 kg/gün e çıkarmıştır. Müşteri istekleri doğrultusunda fason baskı işlerine başlamıştır. İlk önceleri kalıplarda açık baskı yapabilirken daha sonra transfer baskı işlerine de başlamıştır. Kalıp işlerini kalıp tadilatlarını dışarıda yaptırarak çözmeye çalışmış, fakat dışarıdaki kalıphanelerde bu işlemler uzun süre aldığı için ve müşteriye istekleri doğrultusunda kalıp işleri de yapabilmek için bünyesine kalıphane kurmuştur. Şu anda şirketimiz kalıphanesi, müşterilerine her çeşit ve ebat kalıp yapımında rahatlıkla hizmet verebilmektedir.

1996 yılında elektrik panoları üretmeye başlamış ve kısa sürede pano çeşitlerini ve kalitesini arttırarak elektrik sektörüne, pano konusunda en iyi hizmeti vermiş ve hizmet vermeye devam etmektedir. 1996 yılında kalitesini onaylatmak amacıyla ISO-9000 çalışmalarını başlatmış 1997 yılında ISO-9000 belgesini alarak sektöründe ilk ISO-9000 belgesi olan firma olmuştur.

1998 yılında aydınlatma sektörüne girmiş ve çeşitlerini çoğaltarak halen aydınlatma sektörüne sokak lambaları, projektörler ve etanj armatürler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Çeşitlii firmalarla çalışarak gere fason baskı, gerekse kendi üretimi olan parçalarla otomotiv, hırdavat, inşaat, vb. çeşitli sektörlere de 3000 metrekarelik kapalı alanı bulunan fabrikasında preshanesi, hamurhanesi, kalıphanesi, montaj ve laboratuarı ile hizmet vermekte ve yeni yatırımlar için çalışmalarına devam etmektedir.
 
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. www.posel.com.tr